Elastic Enterprise Search (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں
