Elastic Enterprise Search (1.3.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: General
fa: عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
