Elastic Enterprise Search (1.4.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: General
he: כללי

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Server
he: שרת

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Index now
he: בניית אינדקס עכשיו
