Elastic Search (8.x-1.2-beta2) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: error
ar: خطأ

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Format
ar: التنسيق

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Separator
ar: فاصل

en: Active
ar: نشط

en: Locale
ar: المحليات

en: active
ar: نشط

en: standard
ar: معيار

en: Details
ar: التفاصيل

en: Store
ar: المتجر

en: node
ar: عقدة

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: fields
ar: خانات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Long
ar: طويل

en: Short
ar: قصير

en: Binary
ar: ثنائي

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: Identifier
ar: المعرف

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Boolean
ar: قيمة منطقية

en: Bundle
ar: الحزمة

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
