Elastic Search (8.x-1.2-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: error
az: səhv

en: Password
az: Parol
