Elastic Search (8.x-1.2-beta3) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Locale
ml: ഭാഷ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: Boolean
ml: ബൂളിയന്‍
