Elasticsearch Connector (8.x-6.0-alpha3) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: Active
az: Aktiv

en: Score
az: Hesab

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Nodes
az: Materiallar

en: Basic
az: Əsas

en: Info
az: Məlumat

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Index
az: İndeks

en: Hide
az: Gizlət

en: empty
az: boş

en: Locked
az: Bağlanıb

en: About
az: Haqqında

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: exposed
az: məruz

en: Contains any word
az: Hər hansı bir sözü ehtiva edir

en: has word
az: sözü var

en: Contains all words
az: Bütün sözləri ehtiva edir

en: has all
az: hamısı var

en: begins
az: başlayır
