Elasticsearch Helper Content (8.0.0) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Boolean
ur: بولین

en: Bundle
ur: بنڈل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ

en: Third party settings
ur: تیسرے فریق کی ترتیبات
