Elasticsearch Helper Index Management (8.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Label
lt: Etiketė

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Mode
lt: Būdas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
