Elasticsearch Helper Index Management (8.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mode
ml: മോഡ്
