Elasticsearch Helper Index Management (8.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Label
tr: Etiket

en: Setup
tr: Kurulum

en: View
tr: Görüntüle

en: Mode
tr: Kip

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Indexed
tr: Dizinlenmiş
