Elasticsearch Helper Index Management (8.1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Mode
ar: النمط

en: Failed
ar: فشل

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
