Elasticsearch Helper Index Management (8.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Overview
id: Sekilas

en: View
id: Lihat

en: Failed
id: Gagal

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Indexed
id: Terindeks
