Elasticsearch Helper Index Management (8.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Mode
ne: प्रकार

en: Bundle
ne: पोका
