Elasticsearch Helper Index Management (8.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Overview
nl: Overzicht

en: Setup
nl: Instellen

en: View
nl: Weergeven

en: Mode
nl: Modus

en: Reindex
nl: Herindexeren

en: Failed
nl: Mislukt

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID
