Electra (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Image
az: Şəkil

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Pattern
az: Nümunə

en: Close
az: Bağlı

en: Messages
az: Mesajlar

en: Left
az: Sol

en: Standard
az: Standart

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları
