Electra (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Footer
nl: Voet

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Pattern
nl: Patroon

en: Close
nl: Sluiten

en: Messages
nl: Berichten

en: Left
nl: Links

en: Standard
nl: Standaard

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Flat
nl: Plat

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Light
nl: Licht

en: Cover
nl: Omslag

en: Pagination
nl: Paginering

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Dark
nl: Donker

en: Material
nl: Materiaal

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu
