Element Class Formatter (2.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Tag
ar: وسم

en: None
ar: لا شيء

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Fields
ar: الحقول

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Link class
ar: صنف الرابط

en: Trim length
ar: طول المقطع المشذب

en: Link label to the referenced entity
ar: تسمية الرابط بناء على الكيان المرجعي
