Element Class Formatter (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Tag
nl: Label

en: None
nl: Geen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Fields
nl: Velden

en: List type
nl: Lijsttype

en: Link text
nl: Linktekst

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Element class
nl: Elementklasse

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Replace the file name by its description when available
nl: Vervang de bestandsnaam door zijn beschrijving zodra deze beschikbaar komt
