Element Class Formatter (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Tag
az: Teq

en: None
az: Yoxdur

en: Open link in new window
az: Linki yeni pəncərədə açın

en: Fields
az: Sahələr

en: List type
az: Siyahı növü

en: Link text
az: Link mətni

en: Link class
az: Link classı
