Element Class Formatter (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Tag
lt: Žymė

en: None
lt: Joks

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Fields
lt: Laukeliai

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
