Element Class Formatter (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: None
id: Tiada

en: Open link in new window
id: Buka tautan di jendela baru

en: Fields
id: Bidang isian

en: List type
id: Jenis daftar

en: Link text
id: Teks tautan

en: Link class
id: Tautkan kelas

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Trim length
id: Panjang Trim

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Link label to the referenced entity
id: Tautkan label pada entitas yang menjadi acuan

en: Trim link text length
id: Panjang potong link teks

en: URL only
id: Hanya URL

en: Add rel="nofollow" to links
id: Tambahkan rel="nofollow" ke tautan
