ElevateZoom Plus (2.0.3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: UUID
ar: المعرف UUID
