ElevateZoom Plus (8.x-1.8-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: List
ru: Список

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Options
ru: Настройки

en: Delta
ru: Дельта

en: Range
ru: Диапазон

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Ops
ru: Действия

en: Installed
ru: Установлено

en: Misc
ru: Разное

en: Respond
ru: Ответ

en: Responsive
ru: Адаптивный
