ElevateZoom Plus (8.x-1.9-rc1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Installed
az: Quraşdırılıb
