ElevateZoom Plus (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
