eleven (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Pattern
sr: Образац

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Machine name:
sr: Машинско име:
