eleven (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: None
az: Yoxdur

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Core
az: Nüvə

en: Path
az: Yol

en: States
az: Dövlətlər

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: System
az: Sistem

en: Pattern
az: Nümunə

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: wide
az: geniş

en: Slate
az: Şifer

en: Machine name:
az: Maşının adı:
