eleven (8.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Core
lt: Branduolys

en: Path
lt: Kelias

en: States
lt: Būsenos

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: download
lt: atsisiųsti

en: System
lt: Sistema

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: book
lt: knyga

en: wide
lt: platus

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
