Email confirmer (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Private
da: Privat

en: Subject
da: Emne

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: 1 hour
da: 1 time

en: Mail
da: E-mail

en: Email
da: E-mail

en: Realm
da: Område

en: Authored by
da: Skrevet af

en: one year
da: et år

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Confirmation email
da: Bekræftelses-mail

en: Email confirmation
da: E-mail-bekræftelse

en: Confirmation URL
da: Bekræftelses-URL

en: @count hours
da: @count timer

en: @count days
da: @count dage

en: 1 week
da: 1 uge

en: Cancelled
da: Annulleret

en: IP address
da: IP-adresse

en: Body text
da: Brødtekst

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
da: Stien '%path' er enten ugyldig eller du har ikke adgang til den.

en: Confirmation pages
da: Bekræftelsessider

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
da: Kan ikke sende e-mail. Kontakt sitets administrator hvis problemet fortsætter.
