Email confirmer (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Private
pt: Privado

en: Subject
pt: Assunto

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Mail
pt: Correio

en: Authored by
pt: Criado por

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Send
pt: Enviar

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Confirmation email
pt: Email de confirmação

en: Email confirmation
pt: Confirmação de email

en: Confirmation URL
pt: URL de confirmação

en: @count hours
pt: @count horas

en: @count days
pt: @count dias

en: 1 week
pt: 1 semana

en: @count weeks
pt: @count semanas

en: @count months
pt: @count meses

en: Data
pt: Dados

en: IP address
pt: Endereço de IP

en: Added on
pt: Adicionado em

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou não tem acesso a ele.

en: Confirmation pages
pt: Páginas de confirmação

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
pt: Não foi possível enviar o email. Contacte o administrador do sítio caso o problema persista.
