Email confirmer (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Private
ar: خاص

en: Subject
ar: الموضوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: URLs
ar: روابط

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: OK
ar: موافق

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Send
ar: أرسل

en: Pending
ar: معلّق

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Data
ar: المعطيات

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ar: غير قادر على الارسال , تواصل مع الموقع المسؤول في حال استمراريت المشكلة.
