Email Confirmer (8.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Error
az: Səhv

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: IP address
az: IP ünvanı
