Email Confirmer (8.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Private
gl: Privado

en: Subject
gl: Asunto

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Mail
gl: Correo-e

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: OK
gl: Aceptar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Send
gl: Enviar

en: Pending
gl: Pendente

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Confirmation email
gl: Correo-e de confirmación

en: Questions
gl: Preguntas

en: @count minutes
gl: @count minutos

en: @count hours
gl: @count horas

en: @count days
gl: @count días

en: 1 week
gl: 1 semana

en: @count weeks
gl: @count semanas

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.

en: Confirmation pages
gl: Páxinas de confirmación
