Email Notifications (1.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت
