Email Notifications (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Created
id: Dibuat

en: To
id: Untuk

en: Custom
id: Tersuai

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah
