Email Octopus (2.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Lists
ar: قوائم

en: Subscribed
ar: مشترك
