Email Octopus (2.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: Email
he: דוא"ל

en: Lists
he: רשימות

en: Custom Block
he: בלוק מותאם
