Email Octopus (2.0.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Block Title
uk: Назва блоку

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Lists
uk: Списки

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: No users found.
uk: Жодних користувачів не знайдено.

en: Custom Block
uk: Власний блок
