Email TFA (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Active
pl: Aktywne

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Administer settings.
pl: Administrowanie ustawieniami.

en: Exclude roles
pl: Wyklucz role
