Email TFA (1.0.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: status
fr: statut

en: Active
fr: Actif

en: Security
fr: Sécurité

en: Email subject
fr: Sujet du courriel

en: Email body
fr: Corps du courriel

en: Timeout
fr: Temps limite

en: About
fr: À propos

en: Verify
fr: Vérifier

en: Administer settings.
fr: Administrer les paramètres.
