Email TFA (1.0.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: status
ne: स्थिति

en: Active
ne: सक्रिय

en: Administer settings.
ne: प्रशासनिक व्यवस्थाहरू।
