Email TFA (1.0.6) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Settings
it: Impostazioni

en: status
it: stato

en: Active
it: Attivo

en: Roles
it: Ruoli

en: Security
it: Sicurezza

en: About
it: Informazioni

en: Administer settings.
it: Gestisci impostazioni.
