Email TFA (2.0.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: status
ar: الحالة

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: About
ar: حول

en: Administer settings.
ar: إدارة الإعدادات.
