Email TFA (2.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Log in
az: Loqin

en: About
az: Haqqında
