Email TFA (2.0.4) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Body
lt: Turinys

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Subject
lt: Tema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: status
lt: būsena

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Security
lt: Saugumas

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Create new account
lt: Registracija

en: About
lt: Apie

en: Administer settings.
lt: Nustatymų administravimas.

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį
