Email TFA (2.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Settings
id: Pengaturan

en: You are not authorized to access this page.
id: Anda tidak diotorisasi untuk mengakses halaman ini.

en: Active
id: Aktif

en: Roles
id: Peran

en: Security
id: Keamanan

en: Log in
id: Masuk

en: About
id: Tentang

en: Administer settings.
id: Mengelola pengaturan.
