Embedded Content (2.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص

en: Condition
ar: شرط

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
