Embedded Content (2.0.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Custom
he: מותאם

en: Condition
he: מצב

en: Buttons
he: כפתורים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Embed
he: הטמעה

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
