Embedded Content (2.0.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Custom
lt: Savitas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas
